akkor megszorongattad megint a kezét?
dagályos uram )
akkor megszorongattad megint a kezét?
dagályos uram )
rubel kartársnak ))
régi magyar plakátok 1900-1990
a rudas fürdő a munkásoké!
fiatalok gyertek vasipari tanulónak
és a kedvencem: vádoljuk az imperializmust! ))
http://www.portfolio.hu/vallalatok/magyar_mercedeseket_is_erint_a_visszahivas.183519.html
Karl már megint nem a munkára koncentrált.... :))
Nem tennék pénzt rá... ( ftc) Nézze meg a natur gáz chartot. Fel vagy le?
És a lényeg !!!!!!!!!!!
Munka nélkül igyzából itt a tőzsdén tudnak pénzt keresni ! :-) :-) :-)
Véleményem szerint nem lesz kivezetés.
A "régi" (200) részvények már elenyésző darabszámban vannak nálunk,mert már sokkal több darabszámot tesz ki az új vezetés álltal "produkált".
Ha most kivezetnék mondjuk 30ft-on akkor az annyi lenne mintha az ajánlatot tévő
a mostani több milliárdos apportot készpénben fizette volna.
fene se igazodik ki ebbe a sok cégbe )
leisztinger merre van ? )
a fradi győzelme előtt ))
Mi?
A wamzer egyik tulaja a czfém kft, aki 36% phyl tulaj lesz, nekik kell ajánlatot tenni.
A wamzer a phyl révén lesz a tőzsdén, mint a sziget volt a médiásban.
akkor a tőzsdére nem jönnek
és ajánlatot se tehetnek?
Zrt lesz. Nézd meg a linket.
Amúgy tőzsdére akarták hozni, hát most apport formájában, de behozták.
8. Döntés a WAMSLER SE működési formájának megváltoztatásáról
na ezek is vagyonkezelős izék lesznek??
szép (((
A WAMSLER SE Háztartástechnikai Európai Részvénytársaság (3100 Salgótarján, Rákóczi út 53-55.)
Igazgatósága ezúton értesíti Tisztelt Részvényeseit, hogy a CZ-Fém Kft. részvényes által előterjesztett
javaslatnak megfelelően a 2013. május 22. napján (szerda) 10:00 órai kezdettel tartandó közgyűlés
kiegészített napirendi pontjai az alábbiak:
A közgyűlés napirendje:
1. Az Igazgatóság beszámolója a WAMSLER SE 2012. április 1. napjától 2012. december 31.
napjáig tartó üzleti évére vonatkozóan
2. A Felügyelő Bizottság beszámolója a WAMSLER SE 2012. április 1. napjától 2012.
december 31. napjáig tartó üzleti évére vonatkozóan
3. A könyvvizsgáló jelentése a WAMSLER SE 2012. április 1. napjától 2012. december 31.
napjáig tartó üzleti évére vonatkozóan
4. A WAMSLER SE 2012. április 1. napjától 2012. december 31. napjáig tartó üzleti évére
vonatkozó éves beszámoló elfogadás és döntés az adózott eredmény felosztásáról
5. Tájékoztatás a WAMSLER SE 2012. április 1. napjától 2012. december 31. napjáig tartó
üzleti évre vonatkozó konszolidált beszámolóról
6. A 2013. évi üzleti terv elfogadása
7. Független könyvvizsgáló választása és díjazásának megállapítása
8. Döntés a WAMSLER SE működési formájának megváltoztatásáról
9. Az alapszabály módosítása, az egységes szerkezetű alapszabály elfogadása
10. Egyebek
A módosított 8. napirendi ponthoz kapcsolódó részvényesi indítvány jelen tájékoztatás mellékletét képezi.
Az Igazgatóság tájékoztatja továbbá a Részvényeseit arról, hogy amennyiben a Közgyűlés a működési
forma megváltoztatásáról dönt, a 9. napirendi pont keretében sor fog kerülni az Alapszabály nyílt
működési formához kapcsolódó rendelkezései módosításának a megvitatására is.
Salgótarján, 2013. május 2.
Wamsler SE Háztartástechnikai Európai Részvénytársaság
CZ-fém indítványa, hogy a Wamsler zrt legyen
(A CZ-fém lesz az, akinek felvásárlási ajánlatot kell tenni hamarosan a phyl-re.)
http://wamsler.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=264&Itemid=102〈=hu
Én viszont nem veszem vissza ha a fene fenét eszik akkor sem. Elég volt belőle.
Kiszórni nem fogják, kivezetés talán.
Cégfúzió?
Vagy ha kiszállnak azt nagyobb szintről teszik majd... Kevés papír van kint, simán lehet ma még irreális áron is.
Nem, mert ezen jár az agyam, hogy vmi nem stimmel, mert itt ennyi papírt eladni nem lehet, gyanús, hogy más lesz a story. És veszik... nem hatira.
Tudom,hogy nem kívánságműsor,de névváltoztatást nem szeretnék
Lásd Humet és econet.
Én itt nem várom hisz jól hangzó :-) név a PHYLAXIA és ismert (hirhedt) :-) .
A mizót is megtartotta CSá..i úgy,hogy a sajátja mellé (Sole) biggyesztette miután a riválist "megszerezte) .