Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Elcamino65 Előzmény: #619475

Véleményem szerint nem lesz kivezetés.

A "régi" (200) részvények már elenyésző darabszámban vannak nálunk,mert már sokkal több darabszámot tesz ki az új vezetés álltal "produkált".

Ha most kivezetnék mondjuk 30ft-on akkor az annyi lenne mintha az ajánlatot tévő

a mostani több milliárdos apportot készpénben fizette volna.