Re: nincs cím
Elcamino65 Előzmény: #619475Véleményem szerint nem lesz kivezetés.
A "régi" (200) részvények már elenyésző darabszámban vannak nálunk,mert már sokkal több darabszámot tesz ki az új vezetés álltal "produkált".
Ha most kivezetnék mondjuk 30ft-on akkor az annyi lenne mintha az ajánlatot tévő
a mostani több milliárdos apportot készpénben fizette volna.