Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #619470

Kiszórni nem fogják, kivezetés talán.

Cégfúzió?

Vagy ha kiszállnak azt nagyobb szintről teszik majd... Kevés papír van kint, simán lehet ma még irreális áron is.