Re: nincs cím 2013. május 3. 18:56 Zotya32 Előzmény: #619470 Kiszórni nem fogják, kivezetés talán. Cégfúzió? Vagy ha kiszállnak azt nagyobb szintről teszik majd... Kevés papír van kint, simán lehet ma még irreális áron is.