Re: nincs cím 2013. május 3. 18:47 Zotya32 Előzmény: #619466 Nem, mert ezen jár az agyam, hogy vmi nem stimmel, mert itt ennyi papírt eladni nem lehet, gyanús, hogy más lesz a story. És veszik... nem hatira.