Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #619466

Nem, mert ezen jár az agyam, hogy vmi nem stimmel, mert itt ennyi papírt eladni nem lehet, gyanús, hogy más lesz a story. És veszik... nem hatira.