Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#619512 Elcamino65 Előzmény: #619502

És a lényeg !!!!!!!!!!!

Munka nélkül igyzából itt a tőzsdén tudnak pénzt keresni ! :-) :-) :-)

Re: nincs cím

#619502 Elcamino65 Előzmény: #619475

Véleményem szerint nem lesz kivezetés.

A "régi" (200) részvények már elenyésző darabszámban vannak nálunk,mert már sokkal több darabszámot tesz ki az új vezetés álltal "produkált".

Ha most kivezetnék mondjuk 30ft-on akkor az annyi lenne mintha az ajánlatot tévő

a mostani több milliárdos apportot készpénben fizette volna.

Re: nincs cím

#619495 macika Előzmény: #619493

fene se igazodik ki ebbe a sok cégbe )

leisztinger merre van ? )

a fradi győzelme előtt ))

Re: nincs cím

#619493 Zotya32 Előzmény: #619485

Mi?

A wamzer egyik tulaja a czfém kft, aki 36% phyl tulaj lesz, nekik kell ajánlatot tenni.

A wamzer a phyl révén lesz a tőzsdén, mint a sziget volt a médiásban.

Re: nincs cím

#619483 Zotya32 Előzmény: #619481

Zrt lesz. Nézd meg a linket.

Amúgy tőzsdére akarták hozni, hát most apport formájában, de behozták.

Re: nincs cím

#619481 macika Előzmény: #619479

8. Döntés a WAMSLER SE működési formájának megváltoztatásáról

na ezek is vagyonkezelős izék lesznek??

szép (((

Re: nincs cím

#619479 Zotya32 Előzmény: #619470

A WAMSLER SE Háztartástechnikai Európai Részvénytársaság (3100 Salgótarján, Rákóczi út 53-55.)

Igazgatósága ezúton értesíti Tisztelt Részvényeseit, hogy a CZ-Fém Kft. részvényes által előterjesztett

javaslatnak megfelelően a 2013. május 22. napján (szerda) 10:00 órai kezdettel tartandó közgyűlés

kiegészített napirendi pontjai az alábbiak:

A közgyűlés napirendje:

1. Az Igazgatóság beszámolója a WAMSLER SE 2012. április 1. napjától 2012. december 31.

napjáig tartó üzleti évére vonatkozóan

2. A Felügyelő Bizottság beszámolója a WAMSLER SE 2012. április 1. napjától 2012.

december 31. napjáig tartó üzleti évére vonatkozóan

3. A könyvvizsgáló jelentése a WAMSLER SE 2012. április 1. napjától 2012. december 31.

napjáig tartó üzleti évére vonatkozóan

4. A WAMSLER SE 2012. április 1. napjától 2012. december 31. napjáig tartó üzleti évére

vonatkozó éves beszámoló elfogadás és döntés az adózott eredmény felosztásáról

5. Tájékoztatás a WAMSLER SE 2012. április 1. napjától 2012. december 31. napjáig tartó

üzleti évre vonatkozó konszolidált beszámolóról

6. A 2013. évi üzleti terv elfogadása

7. Független könyvvizsgáló választása és díjazásának megállapítása

8. Döntés a WAMSLER SE működési formájának megváltoztatásáról

9. Az alapszabály módosítása, az egységes szerkezetű alapszabály elfogadása

10. Egyebek

A módosított 8. napirendi ponthoz kapcsolódó részvényesi indítvány jelen tájékoztatás mellékletét képezi.

Az Igazgatóság tájékoztatja továbbá a Részvényeseit arról, hogy amennyiben a Közgyűlés a működési

forma megváltoztatásáról dönt, a 9. napirendi pont keretében sor fog kerülni az Alapszabály nyílt

működési formához kapcsolódó rendelkezései módosításának a megvitatására is.

Salgótarján, 2013. május 2.

Wamsler SE Háztartástechnikai Európai Részvénytársaság

CZ-fém indítványa, hogy a Wamsler zrt legyen

(A CZ-fém lesz az, akinek felvásárlási ajánlatot kell tenni hamarosan a phyl-re.)

http://wamsler.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=264&Itemid=102〈=hu

Re: nincs cím

#619478 OdyMa Előzmény: #619470

Én viszont nem veszem vissza ha a fene fenét eszik akkor sem. Elég volt belőle.

Re: nincs cím

#619475 Zotya32 Előzmény: #619470

Kiszórni nem fogják, kivezetés talán.

Cégfúzió?

Vagy ha kiszállnak azt nagyobb szintről teszik majd... Kevés papír van kint, simán lehet ma még irreális áron is.

Re: nincs cím

#619468 Zotya32 Előzmény: #619466

Nem, mert ezen jár az agyam, hogy vmi nem stimmel, mert itt ennyi papírt eladni nem lehet, gyanús, hogy más lesz a story. És veszik... nem hatira.

Re: nincs cím

#619463 Elcamino65 Előzmény: #619455

Tudom,hogy nem kívánságműsor,de névváltoztatást nem szeretnék

Lásd Humet és econet.

Én itt nem várom hisz jól hangzó :-) név a PHYLAXIA és ismert (hirhedt) :-) .

A mizót is megtartotta CSá..i úgy,hogy a sajátja mellé (Sole) biggyesztette miután a riválist "megszerezte) .