Re: nincs cím 2013. május 3. 18:02 Zotya32 Előzmény: #619081 ma is megvették a 35 ft-ot.. és megint nem volt hati-mutyi... vettem még, most már 39k van újra... erre tényleg ráülök, meglátjuk mi lesz a cég új neve a wamsler-apport után...