Re: nincs cím 2013. május 3. 19:21 Zotya32 Előzmény: #619485 Mi? A wamzer egyik tulaja a czfém kft, aki 36% phyl tulaj lesz, nekik kell ajánlatot tenni. A wamzer a phyl révén lesz a tőzsdén, mint a sziget volt a médiásban.