Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#618100 zsada Előzmény: #618094

"bünszervezetben elkövetett különösen nagy értékű csalás" 13 oldal közepe.

Olvasd el

Re: nincs cím

#618099 Zotya32 Előzmény: #618097

Mi lesz itt? Miért pont ma a közgyüli előtt?

Eladni vagy tartani? 38-ig ment, vannak hatik, megy még fel 60-ig?

Re: nincs cím

#618096 Zotya32 Előzmény: #618094

Wamsler.hu

pár nap múlva olvasható a tavalyi beszámoló.

Tipp: 200millió veszteség, legalább

Re: nincs cím

#618095 Zotya32 Előzmény: #618093

Pf-en feltűnt egy új név: lavegh

azaz végh lászló.

Most vki vagy szórakozik, vagy tényleg ő az, ugye 1 hónap míg élesítik a reget...

Re: nincs cím

#618094 macika Előzmény: #618093

bejönnek a tőzsdére szinte ingyen

mondjuk nemtom nyereséges cég-e ez.. mert ha nem nincs sok értelme az egésznek

Re: nincs cím

#618092 macika Előzmény: #618091

dehogy vezetik ki max a Wamsler SE adhat egy felvásárlási ajánlatot mert lassan meg van hozzá a szavazata

aztán pápá gyógyi, pápá minden

lesz Wamsler.phyla ticker

Re: nincs cím

#618086 Zotya32 Előzmény: #618085

http://www.agroinform.com/aktualis/Agroinform-Hirszolgalat-Valsagban-is-mukodo-strategia-A-Csabataj-Mezogazdasagi-Zrt-nel/20111123-17921/

Csabatáj Mezőgazdasági Zrt. Kelet-Magyarország egyik legmeghatározóbb agrárágazati szereplője: baromfitelepén 150 ezer tojótyúk évi 40 millió tojást ad. A vállalat másik fő tevékenysége a szántóföldi növénytermesztés. Terveiről kérdeztük Végh Lászlót, a cégcsoport vezérigazgatóját.

Végh ex-fideszes képviselő

Igazgatótanács HUDEK Csaba (elnök), Dr. BÖJTHE Kálmán, BUNKOCZI László, MÉSZÁROS József, VÉGH László

Holiday Resort Kreischberg-Murau Gesellschaft m.b.H

ez meg Bunkóczi asztala, tavaly ő volt a turisztikai "felelős", ha jól emlékszem rá.

Kíváncsi vagyok, mennyi lesz a Wamsler tavalyi vesztesége....

ez a phylaxia ma már nem más, mint a Buda-cash - Ehep brigád pénzmosodája

Re: nincs cím

#618085 Zotya32 Előzmény: #618083

nem tudom mi lesz... innen 300 millió db-ot kiszórni nem lehet. összevonás tuti lesz idén, de akkor is 300 ft-ról szórni 30 millió papírt??

Re: nincs cím

#618083 Sly-- Előzmény: #618082

pont ez a lényeg az "olcsón higítunk, majd felemeljük a névértéket és a darabszámot csökkentjük" stratégiában

Vegyük a korábbi névértéket a 200 Ft-ot alapul, darabszám 8-ad részére csökken, árfolyam pl. 30-ról 8-szorosára nő (240 Ft), onnét megint lehet tömni

Eddig is ezt csinálták és újszülöttek mindig vannak.

Re: nincs cím

#618082 OdyMa Előzmény: #618065

Megint csak az a kérdés, hogy kire fogják rászórni ezt a mennyiséget ha ennyire átlátszó a történet? Valóban érdekes lesz ezek után.

Re: nincs cím

#618080 Sly-- Előzmény: #618073

Wazz., micsoda apportok, most olvastam végig.

ez nagyon gáz: "Holiday Resort Kreischberg-Murau Gesellschaft m.b.H."

ez valami "vegyél 1 hetes üdülési jogot milliókért, ami aztán eladhatatlan úgyis"

Így veszik ki a pénzt az eladhatatlan üdülési jogokból.

Nem kicsit vagyok felháborodva (holott nincs részvényem), de ez valami nagyon csúnya történet lesz.

Re: nincs cím

#618073 Sly-- Előzmény: #618068

persze, hogy nem a kicsiken

azért írtam, hogy "mézesmadzag"

ez akkora mértékű higítás, hogy ezt máshogy nem lehet majd kezelni, csak összevonással

kicsiknek ez semmiféleképpen nem jó hír szerintem

nem változott semmi az évek alatt, nyomdának használják csak a céget

Re: nincs cím

#618068 macika Előzmény: #618067

lehet az is. de itt megint nem a kicsiken múlik a dolog, hanem az apportosok "játékán"

mint mindig

apport tőzsde, apport árakkal, apport rallyval és eséssel

kár hogy nem a munka van, hanem megint csak a vagyonkezelősdi

Re: nincs cím

#618067 Sly-- Előzmény: #618066

pont ezért írtam, hogy egyenes következmény a részvényösszevonás

olcsón nyomtatnak, névértéket felemelik újra pl. 200-ra, darabszámot csökkentik ismét nyolcadára és mehet a tömés tovább