Re: nincs cím 2013. április 29. 19:09 Zotya32 Előzmény: #618083 nem tudom mi lesz... innen 300 millió db-ot kiszórni nem lehet. összevonás tuti lesz idén, de akkor is 300 ft-ról szórni 30 millió papírt??