Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

OdyMa Előzmény: #618065

Megint csak az a kérdés, hogy kire fogják rászórni ezt a mennyiséget ha ennyire átlátszó a történet? Valóban érdekes lesz ezek után.