Re: nincs cím 2013. április 29. 18:53 OdyMa Előzmény: #618065 Megint csak az a kérdés, hogy kire fogják rászórni ezt a mennyiséget ha ennyire átlátszó a történet? Valóban érdekes lesz ezek után.