Re: nincs cím 2013. április 29. 19:36 macika Előzmény: #618091 dehogy vezetik ki max a Wamsler SE adhat egy felvásárlási ajánlatot mert lassan meg van hozzá a szavazata aztán pápá gyógyi, pápá minden lesz Wamsler.phyla ticker