"bünszervezetben elkövetett különösen nagy értékű csalás" 13 oldal közepe.
Olvasd el
"bünszervezetben elkövetett különösen nagy értékű csalás" 13 oldal közepe.
Olvasd el
Mi lesz itt? Miért pont ma a közgyüli előtt?
Eladni vagy tartani? 38-ig ment, vannak hatik, megy még fel 60-ig?
Az én portfoliós regemet kb. 5 perc alatt átengedték...
Wamsler.hu
pár nap múlva olvasható a tavalyi beszámoló.
Tipp: 200millió veszteség, legalább
Pf-en feltűnt egy új név: lavegh
azaz végh lászló.
Most vki vagy szórakozik, vagy tényleg ő az, ugye 1 hónap míg élesítik a reget...
bejönnek a tőzsdére szinte ingyen
mondjuk nemtom nyereséges cég-e ez.. mert ha nem nincs sok értelme az egésznek
dehogy vezetik ki max a Wamsler SE adhat egy felvásárlási ajánlatot mert lassan meg van hozzá a szavazata
aztán pápá gyógyi, pápá minden
lesz Wamsler.phyla ticker
Kivezetés lesz
ekkora mutyi után nem maradhat szem előtt.
90% bőven náluk lesz
oh! minő csoda! ))
akkor jk féle felvásárlási speki pápá
Csabatáj Mezőgazdasági Zrt. Kelet-Magyarország egyik legmeghatározóbb agrárágazati szereplője: baromfitelepén 150 ezer tojótyúk évi 40 millió tojást ad. A vállalat másik fő tevékenysége a szántóföldi növénytermesztés. Terveiről kérdeztük Végh Lászlót, a cégcsoport vezérigazgatóját.
Végh ex-fideszes képviselő
Igazgatótanács HUDEK Csaba (elnök), Dr. BÖJTHE Kálmán, BUNKOCZI László, MÉSZÁROS József, VÉGH László
Holiday Resort Kreischberg-Murau Gesellschaft m.b.H
ez meg Bunkóczi asztala, tavaly ő volt a turisztikai "felelős", ha jól emlékszem rá.
Kíváncsi vagyok, mennyi lesz a Wamsler tavalyi vesztesége....
ez a phylaxia ma már nem más, mint a Buda-cash - Ehep brigád pénzmosodája
nem tudom mi lesz... innen 300 millió db-ot kiszórni nem lehet. összevonás tuti lesz idén, de akkor is 300 ft-ról szórni 30 millió papírt??
Tudom, de annyi újszülött úgy se lesz amennyi kellene. :) Lásd humet.
pont ez a lényeg az "olcsón higítunk, majd felemeljük a névértéket és a darabszámot csökkentjük" stratégiában
Vegyük a korábbi névértéket a 200 Ft-ot alapul, darabszám 8-ad részére csökken, árfolyam pl. 30-ról 8-szorosára nő (240 Ft), onnét megint lehet tömni
Eddig is ezt csinálták és újszülöttek mindig vannak.
Megint csak az a kérdés, hogy kire fogják rászórni ezt a mennyiséget ha ennyire átlátszó a történet? Valóban érdekes lesz ezek után.
Wazz., micsoda apportok, most olvastam végig.
ez nagyon gáz: "Holiday Resort Kreischberg-Murau Gesellschaft m.b.H."
ez valami "vegyél 1 hetes üdülési jogot milliókért, ami aztán eladhatatlan úgyis"
Így veszik ki a pénzt az eladhatatlan üdülési jogokból.
Nem kicsit vagyok felháborodva (holott nincs részvényem), de ez valami nagyon csúnya történet lesz.
persze, hogy nem a kicsiken
azért írtam, hogy "mézesmadzag"
ez akkora mértékű higítás, hogy ezt máshogy nem lehet majd kezelni, csak összevonással
kicsiknek ez semmiféleképpen nem jó hír szerintem
nem változott semmi az évek alatt, nyomdának használják csak a céget
lehet az is. de itt megint nem a kicsiken múlik a dolog, hanem az apportosok "játékán"
mint mindig
apport tőzsde, apport árakkal, apport rallyval és eséssel
kár hogy nem a munka van, hanem megint csak a vagyonkezelősdi