Re: nincs cím 2013. április 29. 17:57 Sly-- Előzmény: #618066 pont ezért írtam, hogy egyenes következmény a részvényösszevonás olcsón nyomtatnak, névértéket felemelik újra pl. 200-ra, darabszámot csökkentik ismét nyolcadára és mehet a tömés tovább