Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #618066

pont ezért írtam, hogy egyenes következmény a részvényösszevonás

olcsón nyomtatnak, névértéket felemelik újra pl. 200-ra, darabszámot csökkentik ismét nyolcadára és mehet a tömés tovább