Re: nincs cím
macika Előzmény: #618067lehet az is. de itt megint nem a kicsiken múlik a dolog, hanem az apportosok "játékán"
mint mindig
apport tőzsde, apport árakkal, apport rallyval és eséssel
kár hogy nem a munka van, hanem megint csak a vagyonkezelősdi