Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

macika Előzmény: #618067

lehet az is. de itt megint nem a kicsiken múlik a dolog, hanem az apportosok "játékán"

mint mindig

apport tőzsde, apport árakkal, apport rallyval és eséssel

kár hogy nem a munka van, hanem megint csak a vagyonkezelősdi