Re: nincs cím
Sly-- Előzmény: #618082pont ez a lényeg az "olcsón higítunk, majd felemeljük a névértéket és a darabszámot csökkentjük" stratégiában
Vegyük a korábbi névértéket a 200 Ft-ot alapul, darabszám 8-ad részére csökken, árfolyam pl. 30-ról 8-szorosára nő (240 Ft), onnét megint lehet tömni
Eddig is ezt csinálták és újszülöttek mindig vannak.