Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #618082

pont ez a lényeg az "olcsón higítunk, majd felemeljük a névértéket és a darabszámot csökkentjük" stratégiában

Vegyük a korábbi névértéket a 200 Ft-ot alapul, darabszám 8-ad részére csökken, árfolyam pl. 30-ról 8-szorosára nő (240 Ft), onnét megint lehet tömni

Eddig is ezt csinálták és újszülöttek mindig vannak.