Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #618068

persze, hogy nem a kicsiken

azért írtam, hogy "mézesmadzag"

ez akkora mértékű higítás, hogy ezt máshogy nem lehet majd kezelni, csak összevonással

kicsiknek ez semmiféleképpen nem jó hír szerintem

nem változott semmi az évek alatt, nyomdának használják csak a céget