Re: nincs cím
Sly-- Előzmény: #618068persze, hogy nem a kicsiken
azért írtam, hogy "mézesmadzag"
ez akkora mértékű higítás, hogy ezt máshogy nem lehet majd kezelni, csak összevonással
kicsiknek ez semmiféleképpen nem jó hír szerintem
nem változott semmi az évek alatt, nyomdának használják csak a céget