Kicsi a forgalom, 1-2 speki ráugrott, mert "ócsó". Nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani neki.
szerk: Be is nyomtak a végére 15K-t 65-re, ez lett a záró.
Kicsi a forgalom, 1-2 speki ráugrott, mert "ócsó". Nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani neki.
szerk: Be is nyomtak a végére 15K-t 65-re, ez lett a záró.
Végignéztem a 62-65 vételeket, nem vettem. Majd holnap 74ért, aztán így majd holnap 68on fog zárni.
Komoly mennyiségű 2K 62-es van.:D
68 Ft most, ez a mai max. eddig.
Nem verik be, és innét 80-83-as rés.:-)))
Mondjuk ehhez kicsit komolyabb forgalom kell.
Megmondjam a tutit, hogy itt mi lesz? :)))
Beesik 55-ig, onnan 75-ig menni fog.
Távolabbi tutit nem tudok :)))
http://www.napiaszonline.hu/aktualis/keves_a_szponzor_a_szigetre_36759
" Gerendai szerint idén a szponzori bevételek részaránya némileg csökkent, a tavalyi 18 százalékról körülbelül 15-re, ezzel párhuzamosan azonban a tavalyi 6-8 százalékról 8-10 százalékra nőhet a vendéglátásból származó bevételek súlya. A legjelentősebb forrás továbbra is a jegyek értékesítése, bár az időarányos adatok egyelőre rosszabbak az egy évvel korábbinál. Gerendai idén nem számít a jegyvásárlások számának növekedésére, az árak emelkedése miatt azonban a jegybevétel várhatóan stagnál majd."
ez sem lesz idén nyereséges... ha meg véletlenül igen, az gyanús... szerintem "belövik" 100 milla bukó környékére...
ismét 5x az árfolyam... :S
Szabad áldemokrata a srác, ezek szeretik a lóvét. Főleg, ha csak ők kapnak a tortából, más pedig nem vagy csak egy morzsát.
Jól minősíti ezt az országot, hogy a Szász hivatal semmit nem csinált tavaly, amikor a kopasz borított a cimborájával.
Jól minősíti ezt az országot, hogy az apech egyszer sem nézte meg, hogy a Maseratis ugyan miként nyitott éttermet, miként lett nagy magángyűjteménye és miből, ha egyszer veszteséges a biznisz.
Bezzeg ahhoz értenek, hogy vétlen, egyszerű embereket berángatnak vizsgálatra, a nagy halakat meg nem merik piszkálni.
a kiróható büntetés negyedéből a pszáf/apeh/nav trió fejesei villát építettek az adrián... :P így is olcsón megúszták :))
biztos az is sokba került, hogy az apeh/nav 20 év alatt egyszer sem kérdezze meg, Károly bátyám a maserati, a michelin-csillag, és a 20 évi jótékonykodás mennyibe kerül és miből? vagy erre van neki a Mastercard? :))
Köztudott, hogy egyszer sem volt veszteséges, csak papíron... bérenc újságírók a mai világban, mikor fognak bilit borítani, amikor tudják, hogy talán holnap a maserátisnál ingyen ebédelnek, miközben diktálja, hogy milyen pr cikk készüljön a nép részére...
Még a végén el kezdem sajnálni a Maseratist. Nem kéne itt nagy csodát tenni, csak egy tökös újságírónak meg kellene keresnie azokat a cégeket, akik az első veszteséges években kint voltak és kiborítani a bilit.
http://www.vg.hu/vallalatok/reklam-es-media/megszoritasokkal-maradna-talpon-a-sziget-374339
előfizetéses a cikk, de az első 2-3 sor bőven elég...
-2. nap...
300 millióval kisebb költségvetés...
....garantált a -400 millió a végére...
1-2 éve volt olyan, hogy az est addig esett, míg elérte a phyl 30-40 ft-os szintjét... aztán az estet felszorozták, volt 400 is, és most újra közelíti a phyl 30 ft körüli árszintjét.. ha így megy tovább újra lesz olyan, hogy 1:1-be cserélhető, csak a két esemény között a phyl stagnált ez meg zuhant...
szépen ki lett öntve a 66-os vevő... vajon jöhet az 50 ft újra???
http://www.penzcentrum.hu/utazas/szazmilliokkal_csokken_a_sziget_koltsegvetese.1032468.html
szép nagy bukta lesz idén a sziget....