Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #508596

biztos az is sokba került, hogy az apeh/nav 20 év alatt egyszer sem kérdezze meg, Károly bátyám a maserati, a michelin-csillag, és a 20 évi jótékonykodás mennyibe kerül és miből? vagy erre van neki a Mastercard? :))