Regisztráció Elfelejtett jelszó

ECONETka

Re: nincs cím

#509082 Sly-- Előzmény: #509078

Kicsi a forgalom, 1-2 speki ráugrott, mert "ócsó". Nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani neki.

szerk: Be is nyomtak a végére 15K-t 65-re, ez lett a záró.

Re: nincs cím

#509078 Zotya32 Előzmény: #509072

Végignéztem a 62-65 vételeket, nem vettem. Majd holnap 74ért, aztán így majd holnap 68on fog zárni.

Re: nincs cím

#509063 Sly-- Előzmény: #509011

Nem verik be, és innét 80-83-as rés.:-)))

Mondjuk ehhez kicsit komolyabb forgalom kell.

Re: nincs cím

#509011 hAliG Előzmény: #508891

Megmondjam a tutit, hogy itt mi lesz? :)))

Beesik 55-ig, onnan 75-ig menni fog.

Távolabbi tutit nem tudok :)))

Re: nincs cím

#508984 Zotya32 Előzmény: #508891

http://www.napiaszonline.hu/aktualis/keves_a_szponzor_a_szigetre_36759

" Gerendai szerint idén a szponzori bevételek részaránya némileg csökkent, a tavalyi 18 százalékról körülbelül 15-re, ezzel párhuzamosan azonban a tavalyi 6-8 százalékról 8-10 százalékra nőhet a vendéglátásból származó bevételek súlya. A legjelentősebb forrás továbbra is a jegyek értékesítése, bár az időarányos adatok egyelőre rosszabbak az egy évvel korábbinál. Gerendai idén nem számít a jegyvásárlások számának növekedésére, az árak emelkedése miatt azonban a jegybevétel várhatóan stagnál majd."

ez sem lesz idén nyereséges... ha meg véletlenül igen, az gyanús... szerintem "belövik" 100 milla bukó környékére...

Re: nincs cím

#508732 zeeh_ Előzmény: #508596

Szabad áldemokrata a srác, ezek szeretik a lóvét. Főleg, ha csak ők kapnak a tortából, más pedig nem vagy csak egy morzsát.

Jól minősíti ezt az országot, hogy a Szász hivatal semmit nem csinált tavaly, amikor a kopasz borított a cimborájával.

Jól minősíti ezt az országot, hogy az apech egyszer sem nézte meg, hogy a Maseratis ugyan miként nyitott éttermet, miként lett nagy magángyűjteménye és miből, ha egyszer veszteséges a biznisz.

Bezzeg ahhoz értenek, hogy vétlen, egyszerű embereket berángatnak vizsgálatra, a nagy halakat meg nem merik piszkálni.

Re: nincs cím

#508637 Koffein Előzmény: #508633

a kiróható büntetés negyedéből a pszáf/apeh/nav trió fejesei villát építettek az adrián... :P így is olcsón megúszták :))

Re: nincs cím

#508633 Zotya32 Előzmény: #508596

biztos az is sokba került, hogy az apeh/nav 20 év alatt egyszer sem kérdezze meg, Károly bátyám a maserati, a michelin-csillag, és a 20 évi jótékonykodás mennyibe kerül és miből? vagy erre van neki a Mastercard? :))

Re: nincs cím

#508596 Koffein Előzmény: #508547

Köztudott, hogy egyszer sem volt veszteséges, csak papíron... bérenc újságírók a mai világban, mikor fognak bilit borítani, amikor tudják, hogy talán holnap a maserátisnál ingyen ebédelnek, miközben diktálja, hogy milyen pr cikk készüljön a nép részére...

Még a végén el kezdem sa…

#508547 zeeh_

Még a végén el kezdem sajnálni a Maseratist. Nem kéne itt nagy csodát tenni, csak egy tökös újságírónak meg kellene keresnie azokat a cégeket, akik az első veszteséges években kint voltak és kiborítani a bilit.

Re: nincs cím

#508202 Zotya32 Előzmény: #508198

1-2 éve volt olyan, hogy az est addig esett, míg elérte a phyl 30-40 ft-os szintjét... aztán az estet felszorozták, volt 400 is, és most újra közelíti a phyl 30 ft körüli árszintjét.. ha így megy tovább újra lesz olyan, hogy 1:1-be cserélhető, csak a két esemény között a phyl stagnált ez meg zuhant...