Hozzászólás
zeeh_Még a végén el kezdem sajnálni a Maseratist. Nem kéne itt nagy csodát tenni, csak egy tökös újságírónak meg kellene keresnie azokat a cégeket, akik az első veszteséges években kint voltak és kiborítani a bilit.
Még a végén el kezdem sajnálni a Maseratist. Nem kéne itt nagy csodát tenni, csak egy tökös újságírónak meg kellene keresnie azokat a cégeket, akik az első veszteséges években kint voltak és kiborítani a bilit.