Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

zeeh_

Még a végén el kezdem sajnálni a Maseratist. Nem kéne itt nagy csodát tenni, csak egy tökös újságírónak meg kellene keresnie azokat a cégeket, akik az első veszteséges években kint voltak és kiborítani a bilit.