Re: nincs cím 2012. május 7. 14:42 hAliG Előzmény: #508891 Megmondjam a tutit, hogy itt mi lesz? :))) Beesik 55-ig, onnan 75-ig menni fog. Távolabbi tutit nem tudok :)))