Re: nincs cím 2012. május 3. 21:08 Zotya32 Előzmény: #508223 -2. nap... http://langologitarok.blog.hu/2012/05/03/minusz_kettedik_napi_is_lesz_a_szigeten?utm_source=cimlap&utm_medium=link&utm_content=2012_05_03&utm_campaign=index 300 millióval kisebb költségvetés... ....garantált a -400 millió a végére...