Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #5081981-2 éve volt olyan, hogy az est addig esett, míg elérte a phyl 30-40 ft-os szintjét... aztán az estet felszorozták, volt 400 is, és most újra közelíti a phyl 30 ft körüli árszintjét.. ha így megy tovább újra lesz olyan, hogy 1:1-be cserélhető, csak a két esemény között a phyl stagnált ez meg zuhant...