Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #508596

Szabad áldemokrata a srác, ezek szeretik a lóvét. Főleg, ha csak ők kapnak a tortából, más pedig nem vagy csak egy morzsát.

Jól minősíti ezt az országot, hogy a Szász hivatal semmit nem csinált tavaly, amikor a kopasz borított a cimborájával.

Jól minősíti ezt az országot, hogy az apech egyszer sem nézte meg, hogy a Maseratis ugyan miként nyitott éttermet, miként lett nagy magángyűjteménye és miből, ha egyszer veszteséges a biznisz.

Bezzeg ahhoz értenek, hogy vétlen, egyszerű embereket berángatnak vizsgálatra, a nagy halakat meg nem merik piszkálni.