http://langologitarok.blog.hu/2012/01/13/legyen_divat_a_minosegi_zenehallgatas
"Amikor már láttátok, hogy le fog állni a Radio Café lett volna még arra lehetőség, hogy mégis megmentsétek?
Nesta: Jó kérdés, nem tudok a volt tulajdonosok nevében nyilatkozni, nem ismertem az ő céljaikat. Szubjektív dolgokat tudnék elmesélni, de ebbe inkább nem mennék bele. Rossz kezekben volt, rosszkor és olyan formátumban működött, ami fenntarthatatlan Magyarországon, ebben a reklámpiaci környezetben."