Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #464816Be ne írd ezt odaát, mert leharapják a fejed a disco királyok és királynék. :)
Update: Látom, beírtad. :)
Egyébként már nem tudom hányadik alkalommal van rajta az Est Média, nemcsak a leányok szerepeltek eddig a listán. Korábban én is beírtam párszor, az aktuális találatokat.