Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

macika Előzmény: #457437

én meg vettem kicsit - 182-4

odaát bemásoltam a "hírt" szartak rá, 1 órán át

na mondom veszek egy kicsit a kamuból