Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #457449

Persze, csak bosszantó hogy másnap már nyerőben adhattam volna el. Ha egy hét eltelt volna nem lennék mérges magamra. De így?!