Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #457457

Eret én sem, amúgy is január elején kivettem volna ezt a 100e ft-ot, így ezt jövő héten megtehetem. :-) aztán játékpénzem nincs már, 11k keg, 50k phyl. Ezeket meg kár naponta lesni. Emiatt nem lesz real-om, és a napi tőzsdétől is búcsúzom. Ha a keg 100 akkor újra lesz szabad pénzem.