Re: nincs cím
macika Előzmény: #457478pech z32 ((
az egészben ma az volt a legviccesebb, hogy marsi épp beírta: irány 50. ))
hát majd le esetem a székről bizisten
holnap mi lesz passzz , elvileg 250 az elég érdekes lehet, de lehet nem is megy el addig elég mutyi szaga van