Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #457437inkább tanulj belőle.. ezer kereskedési módszer van... találd ki a sajátodat..
az alap a régi zsidó törvény olcsón venni drágábban adni..
""szép volt, jó volt, de én nem "nyerhetek" soha sehol semmivel.""
tehát lúzernak gondolod magad aki csak szopik? ha így gondolod ez is lesz..