Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #457354

202-nél vettem 700db-ot...

tegnap eladtam 175-re....

ma kiakadt 207 ft-on...

tőzsdézést befejeztem. januártól nincs real-om, ide sem fogok már beírni.

amim van az keg és phyl

beállítva mindkét papír egy-egy nekem tetsző árfolyamra, aztán majd havonta 1x belépek, és frissítem a megbízást.

szép volt, jó volt, de én nem "nyerhetek" soha sehol semmivel.

Csákay mindenkinek