Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #457354202-nél vettem 700db-ot...
tegnap eladtam 175-re....
ma kiakadt 207 ft-on...
tőzsdézést befejeztem. januártól nincs real-om, ide sem fogok már beírni.
amim van az keg és phyl
beállítva mindkét papír egy-egy nekem tetsző árfolyamra, aztán majd havonta 1x belépek, és frissítem a megbízást.
szép volt, jó volt, de én nem "nyerhetek" soha sehol semmivel.
Csákay mindenkinek