Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Orco

Re: nincs cím

#366725 zeeh_ Előzmény: #366722

RFV-be nem merek ATH-n beszállni.

De amilyen tempóval megy, nincs kizárva, hogy még menni fog 1-2 ezrest.

Orco pozit nem változtatom, van idő még megvenni, 20 naposra játszok. :) Vagy egy leöntésre (már ha nálunk követné, mert a tegnapi után az se biztos), kint csak 6k kell a töltéshez.

Re: nincs cím

#366722 Koffein Előzmény: #366706

Lehet hogy fentebb kéne állni? De az is lehet, hogy rfv-t kéne venni... habár az már eszméletlen magasságokban zarándokol...

Re: nincs cím

#366706 zeeh_ Előzmény: #366703

A kinti ár tükrében legfeljebb 2500 alatti régió ma nem reális, egy leszúrás benne lehetne, de több szerintem nem. Tegnap se moccant meg a 9.2-re, pedig 6k-val most is le lehetne oda küldeni.

Re: nincs cím

#366698 zeeh_ Előzmény: #366693

2507 db-ot vennénk 2500-2520 között a többi Orco tulajdonos-jelölttel, be van támasztva rendesen.

Re: nincs cím

#366677 zeeh_ Előzmény: #366672

2530

Még nem nézett be és ma nem is fog, de szeretettel várom, ha mégis meggondolná magát. :)

Itthon hogy állunk? Bené…

#366672 Koffein

Itthon hogy állunk? Benézett-e már 2500alá? Vagy mikrobi még mindig magatehetetlenül várja az ihletett :)

Re: nincs cím

#366663 zeeh_ Előzmény: #366662

Betölthetnék ma a rést kint, 3 szinten várok a csomagra.

1.4 euro volt az osztalék utoljára. Az pont majdnem 12 lenne egy kis (1-1,5 eurónyi) örömfaktorral kombinálva.

Re: nincs cím

#366662 hAliG Előzmény: #366657

:)

Igen, most már bemennénk 2500 alá.

Ha osztalékot bedobnák, szerintem 15 ojróig tépnék :)

Sajna még nem fogják bedobni, talán majd jövőre vagy azután..

Re: nincs cím

#366657 zeeh_ Előzmény: #366655

Korán nyomtam rá. :)

20 napos péntekre 9 lehet, az alá én nem nagyon várnám, de ettől még akár mehet.

Robot most jobban megy a kinti árral, nem úgy mint tegnap, hogy meg se moccantunk a 9.2-re. Ha most menne 9.2-re, már bemennénk 2500 alá.

Re: nincs cím

#366653 zeeh_ Előzmény: #366635

Elvileg oldalaznia kellene, mert hír még 1 hónapig nem várható.

Kgy-n 11-es pontban bedobnák az osztalékot, egyből 11-re mászna, onnan meg Q1 viszi 12-ig, oszt' jó napot. Ez az optimista verzió. :)

Re: nincs cím

#366635 hAliG Előzmény: #366623

Elképzelhető, hogy a 20 napost bevárja.. Akkor vagy 2 hét oldalazás várható.

Azért így 2500 felett én már nagyobb biztonságban érzem magam.

Re: nincs cím

#366623 zeeh_ Előzmény: #366618

Gyanús nekem, hogy ez most oldalazni fog, amíg alulról nem jön fel hozzá a 20 napos, de enyhén csökkenést jósolnék, de csak annyit, hogy a rést betöltse.

Ha genyák akarnak lenni, leküldik az 50 naposig.

Re: nincs cím

#366618 hAliG Előzmény: #366506

Orco-t kint meghúzták ~4ezer dbal 9.5-re, itthon meg 599db-ot :))) előtte fél perccel leöntöttek.

Re: nincs cím

#366506 zeeh_ Előzmény: #366502

Fogadni mernék, hogy van összefonódás a 2 cégben 5% alatti tulajdonrésszel/részekkel, hogy ne látszódjon.