Re: nincs cím 2011. március 30. 14:20 zeeh_ Előzmény: #366662 Betölthetnék ma a rést kint, 3 szinten várok a csomagra. 1.4 euro volt az osztalék utoljára. Az pont majdnem 12 lenne egy kis (1-1,5 eurónyi) örömfaktorral kombinálva.