Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #366502

Fogadni mernék, hogy van összefonódás a 2 cégben 5% alatti tulajdonrésszel/részekkel, hogy ne látszódjon.