Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #366635

Elvileg oldalaznia kellene, mert hír még 1 hónapig nem várható.

Kgy-n 11-es pontban bedobnák az osztalékot, egyből 11-re mászna, onnan meg Q1 viszi 12-ig, oszt' jó napot. Ez az optimista verzió. :)