Re: nincs cím 2011. március 30. 14:05 zeeh_ Előzmény: #366635 Elvileg oldalaznia kellene, mert hír még 1 hónapig nem várható. Kgy-n 11-es pontban bedobnák az osztalékot, egyből 11-re mászna, onnan meg Q1 viszi 12-ig, oszt' jó napot. Ez az optimista verzió. :)