Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #366618

Gyanús nekem, hogy ez most oldalazni fog, amíg alulról nem jön fel hozzá a 20 napos, de enyhén csökkenést jósolnék, de csak annyit, hogy a rést betöltse.

Ha genyák akarnak lenni, leküldik az 50 naposig.