Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #366703

A kinti ár tükrében legfeljebb 2500 alatti régió ma nem reális, egy leszúrás benne lehetne, de több szerintem nem. Tegnap se moccant meg a 9.2-re, pedig 6k-val most is le lehetne oda küldeni.