Re: nincs cím 2011. március 30. 14:17 hAliG Előzmény: #366657 :) Igen, most már bemennénk 2500 alá. Ha osztalékot bedobnák, szerintem 15 ojróig tépnék :) Sajna még nem fogják bedobni, talán majd jövőre vagy azután..