Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #366657

:)

Igen, most már bemennénk 2500 alá.

Ha osztalékot bedobnák, szerintem 15 ojróig tépnék :)

Sajna még nem fogják bedobni, talán majd jövőre vagy azután..