Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #366623

Elképzelhető, hogy a 20 napost bevárja.. Akkor vagy 2 hét oldalazás várható.

Azért így 2500 felett én már nagyobb biztonságban érzem magam.