Re: nincs cím 2011. március 30. 13:36 hAliG Előzmény: #366623 Elképzelhető, hogy a 20 napost bevárja.. Akkor vagy 2 hét oldalazás várható. Azért így 2500 felett én már nagyobb biztonságban érzem magam.