Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #366655Korán nyomtam rá. :)
20 napos péntekre 9 lehet, az alá én nem nagyon várnám, de ettől még akár mehet.
Robot most jobban megy a kinti árral, nem úgy mint tegnap, hogy meg se moccantunk a 9.2-re. Ha most menne 9.2-re, már bemennénk 2500 alá.