Mi meg kimaradtunk a jóból, ****a.
Ennyit az olcsóbb bevásárlásról. Ó, hogy .asszák meg...
Ááá :(
Beszarás, mintha mi sem történt volna, 2550
Mi meg kimaradtunk a jóból, ****a.
Ennyit az olcsóbb bevásárlásról. Ó, hogy .asszák meg...
Ááá :(
Beszarás, mintha mi sem történt volna, 2550
Nem akarják, hogy máshol beessen???
Mindig visszarakják egyből néhány dbal!!
Szerk: habár szerintem most már kaphatott a robot is kint olcsón, amit bedobhat itt.
Ha a robot nem önti meg itthon egy kicsi, és nem segít rá, akkor lehet betöltik kint a rést nélkülünk...
Elkezdték a 9.32-t gyalázni helyesen. :)
30Ft-tal feljebb vagyunk megint.
B+ 9.2 és nálunk semmi reakció! A qrva életbe...
Ettől tartottam, hogy leszúrás, betöltés, nálunk meg nudli reakció.
Meg úgy tűnik, hogy tapogatóznak, hátha valami stoppot kiütnek, vagy valaki bepánikol és elkezdi önteni :)
Ma nem fogja betölteni a rész, elvileg holnap fog belenyalni a rés aljába. Ha le akarták volna szúratni, akkor megtették volna... még venni akarnak alatt jól árasítva, úgy 10alatt... :)
A könyvet látom, csak az ajánlatomat nem tudom módosítani, visszavonni, mert a tőzsde visszaigazolására várt(t).
Közben megoldódott, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy ezt a hibát mivel fogják magyarázni.
Kint ebből egy nagy leöntés lesz. Kizártnak tartom, hogy szintenként fognak végig menni rajta lefelé. Ajánlatok újra megtéve.
Hát, ez **** jó.
Most vagy lesz Orcom vagy nem. A hibaüzi szerint mindkét ajánlat visszaigazolásra vár a tőzsdétől. Remélem, nem ma tölti be a rést, mert erről nem akarok lemaradni. Kellett nekem módosítani... :-/
Írtam nekik. Remélem, rohadt gyorsan reagálnak valamit.
B+, PETI már megint befagyott. Se módosítani, se visszavonni nem tudok ajánlatot. Újraindítás se segít.
Na, végre.
Itthon persze semmi reakció. Ha így tölti be a rést, hogy nálunk nem reagál semmit, az gyönyörű lesz. Elvileg kapnom kéne lassan, ha hajlandó lenne követni...
A 15 óra mindig működik kint, bűvös ereje van, mint a csütörtök estének. :D
13:55:27 9.42 100
13:55:27 9.42 100
13:55:27 9.42 100
13:55:27 9.42 100
13:55:17 9.42 100
13:55:17 9.42 100
13:55:17 9.42 100
13:55:17 9.42 100
13:55:17 9.42 100
13:49:43 9.41 500
13:49:40 9.41 500
13:49:36 9.41 500
13:45:14 9.41 500
Nagyon nem akarnak még rést tölteni a franciák. :-/
9.19-ig le lehet látni, 3264 db-bal el is érhető.
Kérjük, tegyék meg tétjeiket itthon. :)
Robot genya, mert eladói oldalra alig rakott pakkot, ha pattanna, nem lehetne nagyobb tételt venni.