Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Orco

Re: nincs cím

#366175 zeeh_ Előzmény: #366170

Mi meg kimaradtunk a jóból, ****a.

Ennyit az olcsóbb bevásárlásról. Ó, hogy .asszák meg...

Ááá :(

Beszarás, mintha mi sem történt volna, 2550

Re: nincs cím

#366174 hAliG Előzmény: #366170

Nem akarják, hogy máshol beessen???

Mindig visszarakják egyből néhány dbal!!

Szerk: habár szerintem most már kaphatott a robot is kint olcsón, amit bedobhat itt.

Re: nincs cím

#366169 hAliG Előzmény: #366168

Ha a robot nem önti meg itthon egy kicsi, és nem segít rá, akkor lehet betöltik kint a rést nélkülünk...

Re: nincs cím

#366168 zeeh_ Előzmény: #366164

Elkezdték a 9.32-t gyalázni helyesen. :)

30Ft-tal feljebb vagyunk megint.

B+ 9.2 és nálunk semmi reakció! A qrva életbe...

Ettől tartottam, hogy leszúrás, betöltés, nálunk meg nudli reakció.

Re: nincs cím

#366166 hAliG Előzmény: #366165

Meg úgy tűnik, hogy tapogatóznak, hátha valami stoppot kiütnek, vagy valaki bepánikol és elkezdi önteni :)

Re: nincs cím

#366165 Koffein Előzmény: #366150

Ma nem fogja betölteni a rész, elvileg holnap fog belenyalni a rés aljába. Ha le akarták volna szúratni, akkor megtették volna... még venni akarnak alatt jól árasítva, úgy 10alatt... :)

Re: nincs cím

#366158 zeeh_ Előzmény: #366156

A könyvet látom, csak az ajánlatomat nem tudom módosítani, visszavonni, mert a tőzsde visszaigazolására várt(t).

Közben megoldódott, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy ezt a hibát mivel fogják magyarázni.

Kint ebből egy nagy leöntés lesz. Kizártnak tartom, hogy szintenként fognak végig menni rajta lefelé. Ajánlatok újra megtéve.

Re: nincs cím

#366150 zeeh_ Előzmény: #366146

Hát, ez **** jó.

Most vagy lesz Orcom vagy nem. A hibaüzi szerint mindkét ajánlat visszaigazolásra vár a tőzsdétől. Remélem, nem ma tölti be a rést, mert erről nem akarok lemaradni. Kellett nekem módosítani... :-/

Írtam nekik. Remélem, rohadt gyorsan reagálnak valamit.

Re: nincs cím

#366145 zeeh_ Előzmény: #366135

B+, PETI már megint befagyott. Se módosítani, se visszavonni nem tudok ajánlatot. Újraindítás se segít.

Re: nincs cím

#366135 zeeh_ Előzmény: #366134

Na, végre.

Itthon persze semmi reakció. Ha így tölti be a rést, hogy nálunk nem reagál semmit, az gyönyörű lesz. Elvileg kapnom kéne lassan, ha hajlandó lenne követni...

A 15 óra mindig működik kint, bűvös ereje van, mint a csütörtök estének. :D

13:55:27 9.42 100 13:…

#366101 zeeh_

13:55:27 9.42 100

13:55:27 9.42 100

13:55:27 9.42 100

13:55:27 9.42 100

13:55:17 9.42 100

13:55:17 9.42 100

13:55:17 9.42 100

13:55:17 9.42 100

13:55:17 9.42 100

13:49:43 9.41 500

13:49:40 9.41 500

13:49:36 9.41 500

13:45:14 9.41 500

Nagyon nem akarnak még rést tölteni a franciák. :-/

Re: nincs cím

#365951 zeeh_ Előzmény: #365840

9.19-ig le lehet látni, 3264 db-bal el is érhető.

Kérjük, tegyék meg tétjeiket itthon. :)

Robot genya, mert eladói oldalra alig rakott pakkot, ha pattanna, nem lehetne nagyobb tételt venni.