Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Koffein Előzmény: #366150

Ma nem fogja betölteni a rész, elvileg holnap fog belenyalni a rés aljába. Ha le akarták volna szúratni, akkor megtették volna... még venni akarnak alatt jól árasítva, úgy 10alatt... :)