Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #365824

3000 felett sokkal jobb lenne a közérzetem (a legnagyobb baloldali, veszteségorientált mutyi média birodalom papírjai nélkül). :)