Re: nincs cím 2011. március 29. 15:47 zeeh_ Előzmény: #366164 Elkezdték a 9.32-t gyalázni helyesen. :) 30Ft-tal feljebb vagyunk megint. B+ 9.2 és nálunk semmi reakció! A qrva életbe... Ettől tartottam, hogy leszúrás, betöltés, nálunk meg nudli reakció.