Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #366134

Na, végre.

Itthon persze semmi reakció. Ha így tölti be a rést, hogy nálunk nem reagál semmit, az gyönyörű lesz. Elvileg kapnom kéne lassan, ha hajlandó lenne követni...

A 15 óra mindig működik kint, bűvös ereje van, mint a csütörtök estének. :D