Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #366134Na, végre.
Itthon persze semmi reakció. Ha így tölti be a rést, hogy nálunk nem reagál semmit, az gyönyörű lesz. Elvileg kapnom kéne lassan, ha hajlandó lenne követni...
A 15 óra mindig működik kint, bűvös ereje van, mint a csütörtök estének. :D