Re: nincs cím 2011. március 29. 8:34 zeeh_ Előzmény: #365840 9.19-ig le lehet látni, 3264 db-bal el is érhető. Kérjük, tegyék meg tétjeiket itthon. :) Robot genya, mert eladói oldalra alig rakott pakkot, ha pattanna, nem lehetne nagyobb tételt venni.