Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #366146

Hát, ez **** jó.

Most vagy lesz Orcom vagy nem. A hibaüzi szerint mindkét ajánlat visszaigazolásra vár a tőzsdétől. Remélem, nem ma tölti be a rést, mert erről nem akarok lemaradni. Kellett nekem módosítani... :-/

Írtam nekik. Remélem, rohadt gyorsan reagálnak valamit.