Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #366146Hát, ez **** jó.
Most vagy lesz Orcom vagy nem. A hibaüzi szerint mindkét ajánlat visszaigazolásra vár a tőzsdétől. Remélem, nem ma tölti be a rést, mert erről nem akarok lemaradni. Kellett nekem módosítani... :-/
Írtam nekik. Remélem, rohadt gyorsan reagálnak valamit.