Én is meg fogok basszus így, hogy 15:00-ig tudok csak gép mellett lenni.
:(
De szép is lenne az a +25% (ami nálunk hétfőn csapódna le valamennyire). Az már eco kiszálló vidéke lenne, ki is vágnám, nem várnék év végéig.
De ha hétfőn nem, akkor majd májusban remélhetőleg búcsút inthetek neki végre. Ha ezt a 3.5 évet kibírtam, ez a 2 hónap már nem oszt, nem szoroz.